• Актуално 2026 г. - *27.06. - Видин 'The River' арт фестивал, 1 нощ. със закуска, отпътуване от София. Отпътуване от Бухово, с.Елешница, Самоков и Средногорие при 17 чов. от населено място, без доплащане; *30.06. - Гърция, Паралия Катерини - мини почивка 4 нощ. със закуска в SOUITA HOTEL 3*; *ВАЖНО – Всички допълнителни качвания, които не са посочени като конкретно място на тръгване в програмата, се oсъществяват при записани достатъчно хора от района и се заплаща такса от 7.70€ на човек! *11.07. - Перник, крепостта Кракра и Калкаски манастир и посещения на изложба на Салвадор Дали- еднодневна, отпътуване от София, възможно отпътуване от Бухово/ Яна/ Желява и Средногорие/ Елешница. *ВАЖНО – Застраховки помощ при пътуване се доплащат по следната схема: За «Цял свят без САЩ, Канада, Турция, Република Украйна, Руска федерация и Република Беларус» за лица над 65г.+ по 1.50€ на ден, за 70г.+ по 2.00€ на ден и за 80г.+ не се застраховат / застраховат по условия на ЗК; За «Цял свят без Република Украйна, Руска федерация и Република Беларус» за лица над 65г.+ по 2.00€ на ден, за 70г.+ по 3.00€ и за 80г.+ не се застраховат / застраховат по условия на ЗК;

Eкскурзия до Метеора и Янина - програма за ценители

ORFEAS 3* 
Каламбака, Гърция

https://www.hotel-orfeas.gr/


от:  168.73 € / 330.00лв.
Описание на хотела
Цени
Идеално разположен на входа на града, само на 5 минути пеша от сърцето на Каламбака и на около 5 минути пеша от жп гарата. Този 3-звезден хотел е перфектната комбинация от достъпност и спокойствие.

Топлата и приветлива атмосфера, която предлагаме, гарантира незабравим престой за всеки гост. Независимо дали сте тук заради спиращата дъха гледка към величествените скали на Метеора, заради богатите културни преживявания, които предлага Каламбака, или просто за да си починете в комфорт, този хотел е правилният избор.
 


 
 
Удобства и услуги