• Актуално 2026 г. - * 11.06. - Р. Турция, Текирдаг - Фестивал на черешата - 3дни / 2 нощ. със закуски в хотел Granbella 4*, отпътуване от София. Отпътуване от Бухово, Елешница, Самоков и Средногорие при 17 чов. от населено място, без доплащане; *27.06. - Видин 'The River' арт фестивал, 1 нощ. със закуска, отпътуване от София. Отпътуване от Бухово, с.Елешница, Самоков и Средногорие при 17 чов. от населено място, без доплащане; *30.06. - Гърция, Паралия Катерини - мини почивка 4 нощ. със закуска в SOUITA HOTEL 3*; *ВАЖНО – Всички допълнителни качвания, които не са посочени като конкретно място на тръгване в програмата, се oсъществяват при записани достатъчно хора от района и се заплаща такса от 7.70€ на човек! *11.07. - Перник, крепостта Кракра и Калкаски манастир и посещения на изложба на Салвадор Дали- еднодневна, отпътуване от София, възможно отпътуване от Бухово/ Яна/ Желява и Средногорие/ Елешница. *ВАЖНО – Застраховки помощ при пътуване се доплащат по следната схема: За «Цял свят без САЩ, Канада, Турция, Република Украйна, Руска федерация и Република Беларус» за лица над 65г.+ по 1.50€ на ден, за 70г.+ по 2.00€ на ден и за 80г.+ не се застраховат / застраховат по условия на ЗК; За «Цял свят без Република Украйна, Руска федерация и Република Беларус» за лица над 65г.+ по 2.00€ на ден, за 70г.+ по 3.00€ и за 80г.+ не се застраховат / застраховат по условия на ЗК;

All Inclusive Почивка в Шарм ел Шейх - Лято-Есен 2026 - полет от София

Domina Coral Bay Resort Standard 




от:  931.57 € / 1822.00лв.
Описание на хотела
Цени

Обобщена информация:

Domina Coral Bey Resort 5* Това е най-големия комплекс на територията на Шарм Ел Шейх с площ над 1000 000 кв.м разпределени в 6 квартала. Предвижването е с колички. Нашите туристи се настаняват в квартал Oazis или Bella Vista в стандартни стаи, като 90 % от тях са с гледка море или басейн . Настаняване на дете или трети възрастен е на разтегателен диван. 
Мини бар зареден с напитки еднократно и след това само с вода ежедневно. 
Wi Fi безплатно на цялата територия. Хотелът предлага анимация и богата шоу програма на италианси и руски език. На територията на хотела има ветиринарен център,медицински център, множество магазинчета и аптека
Хотелът разполага с огромен Спа център, солено езеро, солени басейни в морето. Плажът -широк пясъчен с понтони,има и хубав риф.
 
Хотел:
Този крайбрежен хотелски комплекс предлага 1800-метрова ивица коралов пясъчен плаж. Хотел Domina Coral Bay разполага с луксозни помещения за настаняване, 7 открити басейна.
  • 3 основни ресторанта;
  • 8 а-ла-карт ресторанта;
  • 12 бара;
  • 7 открити басейна;
  • Пясъчен плаж.
 
Стаи:
Всички стаи и суити са модерно обзаведени и разполагат с телевизор и балкон с изглед към басейна или морето. Самостоятелните бани са с душ, сешоар и халати.
 
Ресторанти:
В Domina Coral Bay има 3 ресторанта, които сервират местни и международни ястия. Вечер гостите могат да си поръчат вкусен коктейл в някой от 12-те бара на комплекса. Допълнително хотелът разполага с 8 а-ла-карт ресторанта.
 
Допълнителни удобства:
Допълнителните удобства включват фитнес център и напълно оборудван спа център Elisir. В околностите се намират заливът Naama (5 км), a международното летище Шарм еш-Шейх е на 7 км.
 
ВАЖНА ЗАБЕЛЕЖКА:
Ръководството си запазва правото да прави всякакви спонтанни промени в горната концепция поради метеорологичните условия, гост заявки и форсмажорни обстоятелства и др.- без предварително уведомяване.