• Актуално 2026 г. - *11.09. - Румъния - Дробета-Турну Северин - 2 нощ. със закуски в хотел Дробета ТС 3*. 18.09. - Родопски фолклорен уикенд - 2 нощ. със закуски и вечери на блок маса в апарт хотел Форест Нук 3*. *19.09 - Септемврийски празници - Будва и Дубровник - 3 нощ. със закуски и вечери. в хотел на Будванска равиера. *02.11. - Сандански, 5 нощ. със закуски в хотел Спартак 4*, отпътуване от София, отпътуване от Средногорие, Бухово и Елешница без допл. при 15 човека от район. *ВАЖНО – Всички допълнителни качвания, които не са посочени като конкретно място на тръгване в програмата, се oсъществяват при записани достатъчно хора от района и се заплаща такса от 7.70€ на човек! *ВАЖНО – Застраховки помощ при пътуване се доплащат по следната схема: За «Цял свят без САЩ, Канада, Турция, Република Украйна, Руска федерация и Република Беларус» за лица над 65г.+ по 1.50€ на ден, за 70г.+ по 2.00€ на ден и за 80г.+ не се застраховат / застраховат по условия на ЗК; За «Цял свят без Република Украйна, Руска федерация и Република Беларус» за лица над 65г.+ по 2.00€ на ден, за 70г.+ по 3.00€ и за 80г.+ не се застраховат / застраховат по условия на ЗК;

Почивка в Мармарис, Турция със самолет от София до Даламан - 7 нощувки

BLUE BAY STYLE 




от:  563.41
Описание на хотела
Цени
Местоположение:
Хотелът се намира на 132 км. от летището в Милас, на 98км от летище Даламан, на 1.5 км. от центъра на Мармарис, на 100 м. от брега на морето, последно реновиран през 2025 год.
 
 

 
 

Стаи:
Хотелът разполага общо със 102 стаи. Всички стаи са оборудвани с климатик, телевизор, телефон, баня с душ, сешоар, мини бар, сейф, балкон. Почистване на стаите – всеки ден, смяна на спалното бельо и кърпите – 2 пъти в седмицата.
 


В хотела:
Основен ресторант, ресторант а-ла-карт (интернационален - платен), 3 бара, открит басейн, тв зала, конферентна зала.
За децата: Детски басейн, детска площадка.
Платени услуги: Масаж, сауна, билярд, пералня, сейф, мини бар.
Безплатни услуги: фитнес, тенис на маса, WI - FI интернет.



Хранене:
All Inclusive – закуска, обяд, вечеря и междинни хранения на шведска маса. Алкохолни и безалкохолни напитки местно производство без лимит.

Плаж:
Плаж – Собствен, пясъчен – чадъри и шезлонги на плажа и на басейна – безплатни.
Хотелът има право да прави промени в концепцията, без да уведомява предварително туроператора за наложените промени.